مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شناسا در روز شنبه، اول بهمن‌ماه سال جاری در محل کافه سینرژی شناسا با حضور آقای دکتر شهاب جوانمردی، رئیس هیئت‌مدیره و معاونان، مدیران ارشد، مدیران داخلی و همکاران شرکت شناسا برگزار گردید و طی آن، از یک دهه زحمات آقای دکتر حامد ساجدی تقدیر و جناب آقای مهندس حسین نظربلند به‌عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

در این مراسم، دکتر شهاب جوانمردی ضمن اشاره به درهم‌تنیدگی هویت شناسا با اعتبار و نام دکتر ساجدی از لحظه شکل‌گیری این مجموعه تا به الان، از ایشان به‌عنوان یک دانشمند متخصص و مدیر شناخته شده یاد کردند که توانسته‌اند باوقار و صبر و بردباری حتی در پیچیده‌ترین شرایط و بیشترین فشارها، نهاد شناسا را شکل بدهند و به این مقطع قابل افتخار، برسانند.

شناسا در دهه‌ی اول فعالیت خود توانسته است تبدیل به یک الگوی کاری، نهاد مستحکم و شرکتی معتبر در اکوسیستم نوآوری شود. ایشان با ابزار خرسندی از ظرفیت بالای جانشین‌پروری در شناسا، این تغییر را جابه‌جایی در درون خانواده شناسا برای شکل‌گیری یک مسیر جدید و توسعه‌ی مسیر قبلی قلمداد کردند.

در ادامه ضمن سپاسگزاری از جناب آقای مهندس نظربلند برای بر عهده گرفتن این مسئولیت خطیر، به توجه و تمرکز ایشان بر امور تا حصول نتیجه و انگیزه و دقت و پشتکار ایشان در این سال‌ها اشاره نمودند. در پایان، ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید شناسا، افزودند: “امیدواریم شاهد رشد بیشتر، بلوغ و درخشش جدی‌تر در دهه‌ی دوم فعالیت شناسا باشیم.”